Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Wczesna edukacja językowa

W związku z nowelizacją rozporządzenia MEN w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego polegającą na wprowadzeniu zapisu dotyczącego przygotowania dzieci do posługiwania się językiem obcym nowożytnym MSCDN przygotowało ofertę doskonalenia nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz klas I-III szkoły podstawowej zamierzających uczyć języka angielskiego na tych etapach edukacji.

W roku szkolnym 2018 / 2019 proponujemy:
•    Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka obcego dla nauczycieli  nauczania początkowego – więcej informacji... - więcej informacji...      zapisz się>>>

•    Kursy doskonalące – Język angielski na poziomie A1, A2 oraz B1 – informacja
o kursach i zasadach rekrutacji:
poziom A1 – więcej informacji...   zapisz się>>>
poziom A2 – więcej informacji...   zapisz się>>>
poziom B1 – więcej informacji...   zapisz się>>>

Certyfikaty językowe – więcej informacji...

poziom FCE – więcej informacji...     zapisz się>>>

•    Sieć współpracy i doskonalenia nauczycieli Edukacja językowa najmłodszych
więcej informacji...

•    Warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w zakresie doskonalenia warsztatu pracy w nauczaniu  języka angielskiego – informacja o kursach i zasadach rekrutacji:
http://www.radom.mscdn.pl/oferta-biezaca


Proponowana oferta będzie wzbogacana lub modyfikowana w zależności od potrzeb nauczycieli.
Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant Iwona Gryz, tel.: (48) 362 15 79 wew. 223,   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwalifikacje do nauczania języka obcego

Użyteczne strony: