Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

MSCDN Wydział w Radomiu jako organizator zaprasza do udziału w I edycji Mazowieckiego Konkursu Tematycznego „Nic o nas bez nas...” SAMORZĄD TERYTORIALNY W POLSCE (geneza – struktura – funkcjonowanie) pod patronatem MARSZAŁKA SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKI

MSCDN Wydział w Radomiu jako organizator zaprasza do udziału w I edycji Mazowieckiego Konkursu Tematycznego „Nic o nas bez nas...” SAMORZĄD TERYTORIALNY W POLSCE (geneza – struktura – funkcjonowanie) pod patronatem MARSZAŁKA SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO i PREZYDENTA MIASTA RADOMIA.


    Konkurs, którego celem jest popularyzacja wiedzy na temat genezy, struktury i zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce oraz promocja ponadczasowej idei jaką jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego, jest skierowany do uczniów szkół średnich. Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu umieszczone są na stronie internetowej: www.konkurssamorzad.radom.mscdn.pl Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach: szkolnym, okręgowym i wojewódzkim.


    Zgłoszenia uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w Konkursie dokonują Dyrektorzy Szkół lub wyznaczeni nauczyciele – do 23 października br. (liczy się data wpływu do siedziby MSCDN Wydział w Radomiu lub na adres mailowy organizatora, a nie data nadania). Zgłoszenia oraz pozostałe załączniki wymienione w regulaminie przyjmowane będą pocztą tradycyjną (MSCDN Wydział w Radomiu, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Kościuszki 5a z dopiskiem na kopercie „Nic o nas bez nas...” lub w formie elektronicznej (mogą być skany) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


    Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z konkursem zainteresowani mogą otrzymać od Pani Anny Równy bezpośrednio w siedzibie MSCDN Wydział w Radomiu, pokój 224 lub pod numerem telefonu: (48) 362 15 79 w. 224 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.